Sahilin olmazsa olmazları


Erta Soyak Beach Hotel: Plajın olmazsa olmazları

Plaja gitmek yaz aylarında yapabileceğiniz en güzel şeylerden biri! Sadece serin ve temiz sularda yüzmekle kalmayacak, aynı zamanda kumlu plajların ve beraberindeki otelin harika hizmet ve konaklama imkanlarının da tadını çıkarabileceksiniz. 

Ancak, uygun donanıma sahip değilseniz, plajda harika bir gün geçirmeniz zor olacaktır. İşte Erta Soyak Beach Hotel’de, plaja gittiğinizde mutlaka yanınızda olması gereken 7 eşyayı sizlerle paylaşmak istiyoruz. 

Plaj battaniyeleri

Su geçirmez malzemesi sayesinde plaj battaniyeleri sizi kuru tutabilir, kumu vücudunuzdan uzak tutabilir ve saatlerce kullanıldıktan sonra bile tazeliğini korumaya devam edebilir. 

Plaj battaniyelerinin en güzel yanı, büyük bedenlerinin vücut tipinden bağımsız olarak herhangi bir kişiyi barındırabilmesidir. Ayrıca, kullanıcının zevkine ve kişiliğine uygun, çekici ve renkli tasarımlara sahiptirler. 

Güneş kremi Plajdayken

amacınız güneşte öpülen, altın sarısı bir bronzluk elde etmek; kırmızımsı bir güneş yanığı değil. Yanınızda güneş kremi bulundurarak cildinizin yanmasını önlemekle kalmaz, aynı zamanda güneşin daha sert, daha sıcak ışınlarına karşı sağlıklı ve nemli kalmasını sağlarsınız.

Kamera

Burada sahilde, kesinlikle çok etkileyici görünüyorsun! Uğruna çok çalıştığınız vücut takdir edilmeli ve kameranızda ölümsüzleştirilmelidir. Ayrıca, eski ve yeni arkadaşlar ve aile ile yaşanacak çok eğlenceli anıların olacağı da kesin! Bu nedenle, harika anılarınızı her yerde yanınızda tutabilmeniz için kameranızı etrafta tuttuğunuzdan emin olun. 

Şapka 

Biçim ve işlev için mükemmel olan şapka, plaja giderken mutlaka bir aksesuarın olmazsa olmazıdır. Sadece harika görünmek için değil, aynı zamanda güneşe karşı ek bir koruma biçimi olarak hareket etmek için vibe ve kişiliğinize uyan birini seçin. Bu yüzden yanınıza hem harika görünen hem de sizi koruyacak kadar büyük bir şapka aldığınızdan emin olun. 

Güneş gözlükleri

Tıpkı bir şapka gibi, güneş gözlükleri de harika görünmenizi sağlamak ve aynı zamanda sizi aşırı güneş ışığından korumak için vardır. Gözlerinizi güneşin zararlı UV ışınlarından korur ve fotoğrafınızı çektirdiğinizde oldukça çarpıcı görünürsünüz. 

Çabuk kuruyan havlu

Otelden yemek yemek ya da bir şeyler almak için yüzmeye ara verdiğinizde, herhangi bir yere gitmeden önce kendinizi kuruladığınızdan emin olmalısınız. Gideceğiniz alanların her tarafına tuzlu su damlatmak istemezsiniz, hatta zemin çok pürüzsüzse kayabilirsiniz. 

Bu nedenle yüzme ve teneffüs arasında kullanabileceğiniz çabuk kuruyan bir havluyu her zaman yanınızda bulundurduğunuzdan emin olun.  

Mayo Yüzmeye

giderken rahat olmak istersiniz! Sizi yavaşlatacak çok bol ve ağır giysiler, hatta suda üşümenize neden olacak çok ince giysiler istemezsiniz. 

Bu nedenle, dalış yapmak için dışarı çıkmadan önce, yüzerken sizi hareketli ve yalıtımlı tutmak için kıyafetlerinizin doğru kalınlıkta olduğundan emin olun. 

Daha fazla plaj rehberi ve ipucu için Erta Soyak Beach Hotel’deki blogumuzu sık sık ziyaret edin!

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir