Erta Soyak Beach Hotel: Tatilde en iyi eğlence nasıl yapılır

Tatilinizde en iyi eğlenceyi nasıl yaşayacağınızı bilerek bu yazdan en iyi şekilde yararlanın. Şimdi buradan Erta Soyak Beach Hotel’de öğrenin. Tatilde en iyi şekilde eğlenmenin yolları şunlardır:

1. Sahilde piknik

yapın Tatilinizde en iyi şekilde eğlenmenin en mükemmel yolu sahilde piknik yapmaktır. Güneşin, denizin ve kumun tadını çıkarmanın iyi bir yoludur. Bu sayede plajın ve çevresinin güzelliğinin tadını çıkarabileceksiniz. Sahilde piknik yaparken bile oyun oynayabilirsiniz. Plaj voleybolu, futbol ve hatta basit bir futbol oyunu gibi oyunlar oynayabilirsiniz.

2. Voleybol oyunu oynayın Voleybol

oynamak tatilinizde eğlenmenin harika bir yoludur. Arkadaşlarınız ve ailenizle oynayabilir, hatta iş arkadaşlarınızla oynayabilirsiniz. Bu, tatilinizde eğlenmek için harika bir yoldur çünkü size başkalarıyla eğlenme şansı verecektir. Ayrıca yeni arkadaşlar ve tanıdıklar edinmenin harika bir yoludur.

3. Su savaşı

yapın Su kavgaları tatilinizde eğlenmenin harika bir yoludur. Hatta büyük bir su savaşı yapabilir ve su tabancalarıyla oynayabilirsiniz. Ayrıca küçük bir su savaşı yapabilir ve su balonlarıyla oynayabilirsiniz. Hatta havuzda su savaşı yaparak havuz partisi bile yapabilirsiniz. Arkadaşlarınızla havuzda da oynayabilirsiniz.

Plaj: Tatil yapmak için en iyi plaj Boracay’da bulunan Erta Soyak Plajı’dır. Bunun nedeni en iyi kumsala sahip olması ve ayrıca orada yapabileceğiniz eğlenceli aktivitelerdir. Erta Soyak Plajı’nda şnorkelli yüzme, kano, su kayağı, yüzme, dalış gibi pek çok aktivite yapabilirsiniz.

Aktiviteler: Erta Soyak Plajı’nda yapılacak en iyi aktiviteler yüzme, şnorkelle yüzme ve dalıştır. Erta Soyak Plajı’nda eğlenmenin birçok yolu var. Adayı bir tekne ile ziyaret edebilir veya sadece bir jeepney alabilirsiniz.

Eğlence: Erta Soyak Plajı’nda yerel bara, sahil bara ve adanın diskosuna gitmek gibi birçok eğlence seçeneği var.

Yemek: Erta Soyak Plajı’nda Jardin de Oro, Deniz Feneri, Bistro by the Sea ve daha pek çok restoran var. Ayrıca sahilde piknik yapabilirsiniz.

Eğlence: Erta Soyak Plajı, yapabileceğiniz birçok aktivite nedeniyle eğlenmek için en iyi yer.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir